Yhteystiedot

Yhdistyksen hallitus


Puheenjohtaja

Sinikka Eloranta

fscf.puheenjohtaja@gmail.com

+358 40 740 8845


Varapuheenjohtaja ja jäsensihteeri

Helena Sorsa

fscf.jasensihteeri@gmail.com


Taloudenhoitaja ja tapahtumatoimikunnan puheenjohtaja

Elli Supponen

elli.supponen@gmail.com


Sihteeri

Kati Tillander

fscf.sihteeri@gmail.com


Jalostus- ja terveystyöryhmän puheenjohtaja

Satu-Marjo Forsström

satu.marjo.forsstrom@gmail.com


Hallituksen jäsen

Anne Heinonen

anne.heinonen@pp2.inet.fi 


Hallituksen jäsen

Iida Kettunen

iida.k@hotmail.com 


Hallituksen jäsen

Veera Kiviniemi

poutapilkun@gmail.com


Hallituksen jäsen

Kaisa Onger

kaisa.onger@outlook.com


Hallituksen jäsen

Anna Suominen-Hautala

twisted.nonstops@gmail.com


Hallituksen varajäsen

Kaisa Perttala

kaisa.m.perttala@gmail.com


Hallituksen varajäsen

Tuula Schadvoyn

tuula.schadvoyn@plexijaloste.fi  


Yhdistyksen somevastaavat:

Facebook: Sinikka Eloranta ja Elli Pehkonen

Instagram: Anne Heinonen, Iida Kettunen ja Helena Sorsa


Yhdistyksen verkkosivuvastaavat:

Sinikka Eloranta, Iida Kettunen ja Helena Sorsa